Strona Główna

Nowe godziny pracy Banku dla Klientów

Od 04 maja 2020 r. (Poniedziałek) obowiązują nowe godzin otwarcia Banku dla Klientów tj.

7:30 -15:00

 

Filia Banku w Wadowicach Górnych

czynna w godzinach:

 

7:30 - 15:00

 

 

Promocja kredytu gotówkowego

 

"WIOSENNE ZAKUPY"

 

Złóż wniosek kredytowy w okresie

 

od dnia 04 maja 2020 roku do dnia 30 czerwca 2020 roku

 

 i skorzystaj z bardzo atrakcyjnej oferty kredytu gotówkowego 

 

Oprocentowanie nominalne stałe: 4,80% w skali roku

 

Prowizja za udzielenie kredytu:  0,9% min. 50 zł

 

Okres spłaty: do 24 miesięcy

 

Kredyt udzielany od 1 000 zł do 20 000 zł

 

na dowolny cel konsumpcyjny

 

              Możliwość wcześniejszej spłaty kredytu bez opłat 

 

Udzielenie kredytu zależy od wyniku oceny zdolności i wiarygodności kredytowej.

 

Rzeczywista  Roczna  Stopa  Oprocentowania  (RRSO)  wynosi  5,86%,  całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 10 000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 10.590,98  zł, oprocentowanie  nominalne stałe 4,80% w skali roku, całkowity koszt  kredytu 590,98  zł  (w  tym:  prowizja  za  udzielenie  kredytu 90,00  zł;  odsetki  500,98  zł), 

 

24  miesięczne raty malejące składające się z równych rat kapitałowych w wysokości: pierwsza rata kapitałowa 409,00 oraz 23 raty kapitałowe w wys. 417,00 zł oraz odsetek naliczanych za każdy dzień od aktualnego zadłużenia - ich wysokość maleje z każdym kolejnym miesiącem; najwyższa  rata  kapitałowo-odsetkowa: 456,10  zł,  najniższa ostatnia rata kapitałowo-odsetkowa: 418,70 zł. 

 

Kalkulacja została dokonana na dzień 10.04.2020r. na reprezentatywnym przykładzie.

 

Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

 

 

 

 

Szanowni Państwo

Po piątkowej decyzji bankowego Funduszu Gwarancyjnego dotyczącej Podkarpackiego Banku Spółdzielczego z siedziba w Sanoku, zaczęły docierać do nas sygnały o nieetycznych działaniach kilku banków komercyjnych.

Chodzi o rozpowszechnianie, w różnej formie i treści nieprawidłowych informacji o złej kondycji finansowej naszego Banku i innych Banków Spółdzielczych.

Działania te maja oczywiście na celu pozyskanie, w sposób daleki od zasad uczciwej konkurencji Klientów Banków Spółdzielczych.

O tych działaniach została powiadomiona Komisja Nadzoru Finansowego  w Warszawie, która w trybie natychmiastowym skierowała pismo dyscyplinujące do banków stosujących tego typu praktyki.

 

                                                                                                          Zarząd Banku

 

Banki Spółdzielcze z Grupy BPS podwójnie chronione

 

Materiał informacyjny klienta 23 stycznia 2020r.

W ostatnim czasie wiele publikacji w mediach było poświęconych aktualnej sytuacji Podkarpackiego Banku Spółdzielczego z siedzibą w Sanoku. Warto jednak podkreślić, że bank ten realizował własną koncepcję rozwoju, w oderwaniu od głównego nurtu spółdzielczego sektora bankowego. Podjęte przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny działania wobec Podkarpackiego Banku Spółdzielczego z siedzibą w Sanoku, nie mają wpływu na bezpieczeństwo pozostałych Banków Spółdzielczych.

Podkarpacki Bank Spółdzielczy z siedzibą w Sanoku nie był zrzeszony w żadnym zrzeszeniu Banków Spółdzielczych funkcjonujących w Polsce w odróżnieniu od pozostałych Banków Spółdzielczych działających na terenie Podkarpacia. W regionie tym swoją działalność prowadzi 36 Banków Spółdzielczych i wszystkie są zrzeszone w Grupie BPS. Są bezpieczne, stabilne i dobrze zarządzane. Poza działaniem w ramach Grupy BPS, są one także członkami Systemu Ochrony Zrzeszenia BPS.

Co w praktyce – z punktu widzenia klienta Banku Spółdzielczego – oznacza przynależność do Systemu Ochrony? Przede wszystkim bezpieczeństwo złożonych w nim depozytów oraz gwarancję płynności i wypłacalności samego Banku. Jest to szczególnie istotne dla bezpieczeństwa środków samorządów lokalnych. System Ochrony, dysponujący środkami pomocowymi w kwocie ponad 7 mld zł, zapewnia terminowe regulowanie przez Banki, będące jego uczestnikami, zobowiązań oraz bezpieczeństwo środków pieniężnych zgromadzonych w Bankach. Tym samym środki klientów tych banków mają podwójną ochronę: Bankowego Funduszu Gwarancyjnego oraz Systemu Ochrony.

Banki Spółdzielcze z Grupy BPS z regionu Podkarpacia obsługują klientów w ponad 200 placówkach i zatrudniają ponad 1,5 tys. pracowników, generują dodatnie wyniki finansowe oraz są ważnym i stabilnym elementem polskiego sektora finansowego.

 

Korzystanie z Serwisu Banku Spółdzielczego w Radomyślu Wielkim (strony internetowe: http://www.bsradomyslwielki.com.pl) jest możliwe jedynie w przypadku akceptacji przez Użytkownika zasad Polityki Prywatności. Dalsze korzystanie z Serwisu oznacza akceptację zasad Polityki Prywatności i używanie plików cookies. Brak akceptacji zasad Polityki Prywatności oznacza konieczność opuszczenia Serwisu. Polityka prywatnsci.

Akceptuj cookies na stronie.